Výprodej PVC podlahové krytiny Vinylové podlahy Vinylové podlahy zámkové Přírodní linoleum Koberce v rolích Bytové koberce Zátěžové koberce Monte Cristo Quartz Corsa Quartier Apollo Boucletta Boucletta Color Boucletta Strie Strauss Arena Basilea Compact Granada Lucido Memory Neon Orly Perla Prisma Puzzle Rif Riva Stella X-Twist Aurelia C4S Colorrips Colortweed Colorvision Eco Struktur Ecorips Expo Metro Spectra Rivoli Spontini Satie Prominent President Nelson Mozart Mendelssohn Master Hercules Fortesse Cambini Bach Altona Primavera Čistící zóny Umělé trávy Kobercové čtverce Luxusní vlněné koberce Kusové koberce na míru Dřevěné podlahy Plovoucí laminátové podlahy Pryžové podlahové krytiny Terasy Kamenné koberce Související sortiment

Zátěžové koberce

Vyberte si z naší široké nabídky atraktivních zátěžových koberců. Naše koberce vynikají vlastnostmi jako jsou dlouhá životnost a vysoká odolnost k opotřebení povrchu. Jsou vhodné pro komerční využití s intenzivní zátěží, ale i pro zútulnění Vašeho bytu. Lehce se udržují a dobře se čistí. Překvapí Vás svým měkkým povrchem, který umožňuje příjemný došlap. Snižují prašnost v místnosti a udržují teplo.

U nás si můžete vybrat z velkého množství moderních vzorů a barev za skvělé ceny, nyní ještě výhodněji. Potřebujete poradit? Neváhejte se obrátit přímo na nás, rádi Vám s výběrem zátěžového koberce pomůžeme.

Formulář pro dotaz k produktu

Položky označené * jsou povinné.