Výprodej PVC podlahové krytiny Vinylové podlahy Vinylové podlahy zámkové Přírodní linoleum Koberce v rolích Kobercové čtverce Luxusní vlněné koberce Arlanda Artos Djerba Luzern Natura Piano Twintwist Bellavista Capriccio Catalan Classic Country Lucca Pave Pisa Saba Siena Trento Tweed Versailles Wollbrüssel Kusové koberce na míru Dřevěné podlahy Plovoucí laminátové podlahy Pryžové podlahové krytiny Terasy Kamenné koberce Související sortiment

Luxusní vlněné koberce

Luxusní vlněné koberce z naší nabídky pocházejí od tradiční švýcarské společnosti Tisca Tiara. K výrobě těchto koberců jsou používány výhradně přírodní materiály - ovčí vlnou počínaje (v některých případech se používá ovčí vlna z Nového Zélandu, která je považována za nejkvalitnější vlnu na světě) přírodními barvivy konče. Kvalitní ovčí vlna je zdravotně nezávadná a zcela ekologická a má také samočistící schopnosti. Drobných nečistot se proto zbaví bežným používáním, aniž byste si nečistoty na koberci vůbec všimli.

Přestože k výrobě byly použity výhradně přírodní materiály, jsou tyto koberce stálobarevné a odolné proti prošlapání. Vlněné koberce jsou k dispozici v bytové zátěži i v zátěži pro komerční užití.

Ještě nemáte dost luxusu? Ve spolupráci se společností Tisca Tiara vám nabízíme možnost tvorby luxusního koberce přímo na míru! K dispozici je 26 různých struktur. Vzor koberce máte zcela ve svých rukou. Popusťte uzdu fantazie a vdechněte svému pokoji jedinečný vzhled!

Koberce na míru se vyrábí v rolích i v kusových kobercích o maximální šířce 6 metrů.

 

Jelikož se jedná o speciální, luxusní produkty, nabízíme Vám i bezplatný nadstandartní servis. Domluvte si schůzku s jedním z našich obchodníků, ať už u Vás, nebo na naší vzorkovně. Můžete si také objednat vzorek vybraného koberce a my Vám jej zašleme.

 

Přibližný ceník vlněných koberců naleznete níže.

Ke stažení

Formulář pro dotaz k produktu

Položky označené * jsou povinné.