Výprodej PVC podlahové krytiny Bytové PVC Noblesse Home Fatra Domo Tarkett Lupitter Zátěžové PVC Homogenní PVC PVC antistatické, elektrovodivé PVC ve čtvercích Vinylové podlahy Vinylové podlahy zámkové Přírodní linoleum Koberce v rolích Kobercové čtverce Dřevěné podlahy Plovoucí laminátové podlahy Pryžové podlahové krytiny Kamenné koberce Související sortiment

Noblesse Home

Podlahová krytina Noblesse Home je určená pro všechny bytové interiéry včetně chodeb a kuchyní a  pro komerční prostory s nižším stupněm namáhání.

Řadí se do třídy zátěže 23 bytová intenzivní / 31 komerční nízká a disponuje třídou hořlavosti Cfl-s1. Proto významně přispívá k vaší bezpečnosti a lze ji instalovat společně s podlahovým vytápěním.

Noblesse Home je dodáváno v několika přírodních dezénech. Povrchová úprava podlahy odpovídá zvolenému dezénu, takže na ní skutečně najdete suky a dýhy, přesto se vám bude perfektně čistit. Noblesse Home je PVC na filcu, takže více než jakékoliv jiné lino v zimě nestují, ale pěkně hřeje. 

Samozřejmostí je široká paleta barevných provedení a vzorů. K dispozici jsou střízlivé odstíny i odvážnější barvy a dezény včetně moderního šedého dřeva. Na své si tak přijdou nejen zastánci klasického bydlení, ale i milovníci moderních, nebo jakkoliv extravagantních interiérů.

Vinylová podlaha Noblesse Home je dodávána v šíři 3 a 4 metry – dostupnost v jednotlivých šířích závisí na barvě a dezénu. Více informací vám poskytneme na prodejně. 

Technické parametry

Použití

23, 31

Šíře role

3 a 4 m

Hmotnost

2,00 kg/m2

Tloušťka

3,8 mm

Tloušťka nášlapné vrstvy

0,3 mm

Útlum

19 dB*

*deklarovaná hodnota pouze pro kolekci s filcovou podložkou

Cena: 275,- bez DPH, 333,- s DPH / m2

Ke stažení

home 482-02

home 511-08

home 514-01

home 514-03

home 514-09

home 514-10

home 516-02

home 516-08

home 531-01

Formulář pro dotaz k produktu

Položky označené * jsou povinné.