Výprodej PVC podlahové krytiny Bytové PVC Noblesse Home Fatra Domo Tarkett Lupitter Zátěžové PVC Homogenní PVC PVC antistatické, elektrovodivé PVC ve čtvercích Vinylové podlahy Vinylové podlahy zámkové Přírodní linoleum Koberce v rolích Kobercové čtverce Luxusní vlněné koberce Kusové koberce na míru Dřevěné podlahy Plovoucí laminátové podlahy Pryžové podlahové krytiny Terasy Kamenné koberce Související sortiment

Noblesse Home

Podlahová krytina Noblesse Home je určená pro všechny bytové interiéry včetně chodeb a kuchyní a  pro komerční prostory s nižším stupněm namáhání.

Řadí se do třídy zátěže 23 bytová intenzivní / 31 komerční nízká a disponuje třídou hořlavosti Cfl-s1. Proto významně přispívá k vaší bezpečnosti a lze ji instalovat společně s podlahovým vytápěním.

Noblesse Home je dodáváno v několika přírodních dezénech. Povrchová úprava podlahy odpovídá zvolenému dezénu, takže na ní skutečně najdete suky a dýhy, přesto se vám bude perfektně čistit. Noblesse Home je PVC na filcu, takže více než jakékoliv jiné lino v zimě nestují, ale pěkně hřeje. 

Samozřejmostí je široká paleta barevných provedení a vzorů. K dispozici jsou střízlivé odstíny i odvážnější barvy a dezény včetně moderního šedého dřeva. Na své si tak přijdou nejen zastánci klasického bydlení, ale i milovníci moderních, nebo jakkoliv extravagantních interiérů.

Vinylová podlaha Noblesse Home je dodávána v šíři 3 a 4 metry – dostupnost v jednotlivých šířích závisí na barvě a dezénu. Více informací vám poskytneme na prodejně. 

Technické parametry

Použití

23, 31

Šíře role

3 a 4 m

Hmotnost

2,00 kg/m2

Tloušťka

3,8 mm

Tloušťka nášlapné vrstvy

0,3 mm

Útlum

19 dB*

*deklarovaná hodnota pouze pro kolekci s filcovou podložkou

Cena: 275,- bez DPH, 333,- s DPH / m2

Ke stažení

home 482-02

home 511-08

home 514-01

home 514-03

home 514-09

home 514-10

home 516-02

home 516-08

home 531-01

Formulář pro dotaz k produktu

Položky označené * jsou povinné.