Výprodej PVC podlahové krytiny Vinylové podlahy Vinylové podlahy zámkové Přírodní linoleum Koberce v rolích Kobercové čtverce Luxusní vlněné koberce Kusové koberce na míru Dřevěné podlahy Plovoucí laminátové podlahy Pryžové podlahové krytiny Terasy WPC Gamrat WPC Exterra Kamenné koberce Související sortiment

Terasová prkna WPC

Nevíte, jaký materiál použít na svou terasu? Chtěli byste odolný materiál, který je rezistentní vůči povětrnostním vlivům, UV záření a vlhkosti? WPC prkna nemusíte natírat jako dřevo, a přesto zůstávají chráněna vůči plísním i dřevokazným škůdcům. Protiskluzový materiál minimalizuje riziko zranění. 

Vzhled WPC prken imituje tolik oblíbené dřevo, proto působí jejich vzhled přirozeně a velmi komfortně. Sluneční paprsky terasovým prknům nikterak neublíží, barva je rezistentní vůči UV záření. 

A na co bychom neměli zapomenout? Terasová prkna WPC jsou šetrná k životnímu prostředí. Nabízíme Vám materiál, který Vám ušetří mnoho peněz a zaručí dlouhou životnost Vaší terasy s minimální nutností údržby. Pokud stále ještě nejste rozhodnuti, váháte, máte jakékoli dotazy či nejasnosti, jsme tu pro Vás, rádi se Vám budeme věnovat.

Formulář pro dotaz k produktu

Položky označené * jsou povinné.