Výprodej PVC podlahové krytiny Vinylové podlahy Vinylové podlahy zámkové Přírodní linoleum Koberce v rolích Kobercové čtverce Luxusní vlněné koberce Kusové koberce na míru Dřevěné podlahy Plovoucí laminátové podlahy Pryžové podlahové krytiny Terasy WPC Gamrat WPC Exterra Kamenné koberce Související sortiment

WPC Gamrat

Vypadá jako dřevo, ale není to dřevo. Představujeme vám speciální terasové profily od společnosti Gamrat. Terasová prkna jsou vyrobena z revolučního materiálu WPC (wood plastic composit). WPC vznikají ze směsi dřeva (45%), plastových polymerů (45%) a dalších přísad jako jsou maziva, anorganická plniva, barviva, UV stabilizátory, biocidy a retardéry hoření. Jedná se o ekologický výrobek, protože materiály v nich použité byly získány recyklačním procesem.

V porovnání se dřevem jsou terasové profily tvrdší a mnohem odolnější. Nevsakují vodu. Drží tvar i barvu. Netřepí se a nepouští třísky. Vydrží velké teplotní výkyvy, nerostou na nich houby a netvoří se na nich plísně. Díky všem těmto skvělým vlastnostem vydrží opravdu dlouho. Na terasové profily dáváme záruku 25 let!

 

Cena nekartáčované: 1022,- bez DPH, 1237,- s DPH/m2

Cena kartáčování L: 1080,- bez DPH, 1307,- s DPH/m2

WPC Gamrat Grafit

WPC Gamrat Šedá

WPC Gamrat Světle hnědá

WPC Gamrat Tmavě hnědá

Formulář pro dotaz k produktu

Položky označené * jsou povinné.