Naskladnili jsme belgický koberec Monte Cristo

První várka kvalitního belgického koberce Monte Cristo se uvelebila v našem skladu a čeká na zájemce, kteří hledají tu nejvyšší kvalitu za přijatelnou cenu.

Monte Cristo je nehořlavý koberec, který nepohlcuje vodu a dobře izoluje zvuk. Jako každý koberec přispívá k tomu, aby v místnosti bylo útulno a teplo.

Belgický koberec Monte Cristo je určený k položení do málo namáhaných až středně namáhaných prostor (třída zátěže 31). Můžete ho položit do všech obytných místností i do kanceláří a frekventovanějších, veřejně přístupných místností jako jsou restaurace a bary, herny, jednací místnosti atd.

Díky přizpůsobivému dezénu a 8 nadčasovým barvám se Monte Cristo skvěle vyjímá v místnostech s moderním nábytkem, i v místnostech s usedlejším typem vybavení. Rozmanitá paleta barev přímo vybízí k tomu, abyste si s odstíny vyhráli a své místnosti propůjčili přesně požadovaný nádech – od ležérní elegance po hravou extravaganci.

Monte Cristo je složený z 85% PP a 15% PA. Celková váha koberce činí 1770 gr/m2, váha vlákna potom 715 gr/m2. Celková výška koberce se zastavila na 6 mm, celková výška vlákna potom na 3,5 mm. Koberec se vyrábí v rolích o šíři 4 metry.