Získali jsme výhradní zastoupení společnosti Adore, výrobce luxusních vinylových podlah nové generace

S potěšením oznamujeme, že jsme se stali výhradními zástupci společnosti Adore pro Českou republiku a Slovensko. Náš naskladněný sortiment v současné chvíli sestává ze 2 produktových řad - Regent Sovereign a Regent Viceroy a celkem tří výrobků – Sovereign 2,3 mm, Viceroy 2,3 mm a Viceroy 3,00 mm. V dohledné době však budeme stávající nabídku produktů Adore rozšiřovat.

Představení společnosti Adore a jejích produktů

Adore je výrobce luxusních vinylových podlah, které svými vlastnostmi zdaleka překonávají jiné typy podlah. V kostce řečeno, Adore podlahy disponují revoluční antimikrobiální NanoSilver a oděruvzdornou MicroCeramic nášlapnou vrstvou a jsou navrženy tak, aby odolávaly vysokému tlaku (až 105kg/cm2) bez ztráty flexibility a rozměrové stability. O všech skvělých vlastnostech Adore vinylových podlah se dočtete na produktovém webu.

Adore vinylové podlahy by se ve střednědobém časovém horizontu měly stát nedílnou součástí nabídky všech evropských podlahářských společností tak, jako se to stalo v USA či Kanadě. O významném podílu na tržbách jednotlivých obchodníků a na tvorbě nastávajících trendů ve výrobě vinylových podlah ani nemluvě.

Skvělá zpráva je, že i vy můžete být u zrodu této budoucnosti. Hledáme nové obchodní partnery (především ve specifických oblastech), kteří by nám pomohli s distribucí vinylových podlah této společnosti i s šířením samotné myšlenky Adore.

Naše obchodní politika je jasně daná. Všem našim obchodním partnerům poskytujeme plnou marketingovou podporu – katalogy, vzorníky, stojany, letáky, reklamu na internetu a v radiu. Ve specifických oblastech držíme určité množství prodejců (podle velikosti oblasti), aby se tito prodejci mohli prosadit a z obchodní spolupráce profitovaly obě strany. Pojďme se o tom pobavit osobně a zjistit, zdali se naše cesty mohou spojit!