Výprodej Vinylové podlahy lepené Vinylové podlahy zámkové PVC podlahové krytiny VINYLOVÉ PODLAHY V ROLÍCH Noblesse Home - Doprodej Fatra Domo Gerflor Texline Gerflor HQR Zátěžové PVC Homogenní PVC Přírodní linoleum Koberce v rolích Kobercové čtverce Dřevěné podlahy Plovoucí laminátové podlahy Pryžové podlahové krytiny Kamenné koberce Související sortiment

Noblesse Home

DOPRODEJ! od 50,-/m2

Podlahová krytina Noblesse Home je určená pro všechny bytové interiéry včetně chodeb a kuchyní a pro komerční prostory s nižším stupněm namáhání.

Řadí se do třídy zátěže 23 bytová intenzivní / 31 komerční nízká a disponuje třídou hořlavosti Bfl-s1. Proto významně přispívá k vaší bezpečnosti a lze ji instalovat společně s podlahovým vytápěním.

Noblesse Home je dodáváno v několika přírodních dezénech. Povrchová úprava podlahy odpovídá zvolenému dezénu, takže na ní skutečně najdete suky a dýhy, přesto se vám bude perfektně čistit.

Samozřejmostí je široká paleta barevných provedení a vzorů. K dispozici jsou střízlivé odstíny i odvážnější barvy a dezény včetně moderního šedého dřeva, či dlažby. Na své si tak přijdou nejen zastánci klasického bydlení, ale i milovníci moderních, nebo jakkoliv extravagantních interiérů.

Vinylová podlaha Noblesse Home je dodávána v šíři 3 a 4 metry – dostupnost v jednotlivých šířích závisí na barvě a dezénu. Více informací vám poskytneme na prodejně.

 

Technické parametry

Použití

23, 31

Šíře role

3 a 4 m

Hmotnost

2,30 kg/m2

Tloušťka

3,2 mm

Tloušťka nášlapné vrstvy

0,3 mm

Útlum

18 dB

Ke stažení

home-002

home-004

home-005

home-006

home-008

home-017

home-018

home-019

home-020

home-081

home-082

home-112

home-165

home-261

Formulář pro dotaz k produktu