Výprodej PVC podlahové krytiny Bytové PVC Zátěžové PVC Noblesse Extrem Novoflor Standard Novoflor Extra Fatra Dual Tarkett Rekord Tarkett Rondo Acczent Excellence Homogenní PVC PVC antistatické, elektrovodivé PVC ve čtvercích Vinylové podlahy Vinylové podlahy zámkové Přírodní linoleum Koberce v rolích Kobercové čtverce Dřevěné podlahy Plovoucí laminátové podlahy Pryžové podlahové krytiny Kamenné koberce Související sortiment

Noblesse Extrem

Podlahová krytina Noblesse Extreme je určená pro nejfrekventovanější a nejnamáhanější komerční prostory jako jsou obchodní domy, výrobní haly, sklady, paneláková schodiště atd. Kromě toho ji lze použít do vybraných průmyslových provozů.

Podlahové krytiny z rodiny Noblesse Extreme neobsahují žádné ftaláty, takže si přímo říkají o instalaci do prostor s důrazem na nejvyšší čistotu, jako jsou nemocnice, školy, školky (případně dětské pokoje).

Noblesse Extreme se řadí do třídy zátěže 34 komerční extrémní / 43 průmyslová nízká a disponuje třídou hořlavosti Bfl-s1.

Samozřejmostí většiny podlah řady Noblesse Extreme je odolnost vůči běžně používaným chemikáliím. Poradí si s bodovým zatížením a v případě jednolité pokládky naprosto bez problémů odolávají i opakovanému přejíždění vozíků a lehkých průmyslových strojů.

Noblesse Extreme se velmi dobře čistí a to i zcela běžnými čisticími prostředky. Ovšem doporučujeme použít specializované čističe na podlahy značky RZ.

Vysokozátěžové PVC Noblesse Extreme dokáže oslovit široké spektrum lidí. V nabídce je mnoho luxusních dekorů - jmenovitě dřevo, kamenina, korek. A každý dekor je nabízen v mnoha luxusních provedeních. To znamená, že můžete mít vše, co si vysníte.

Technické parametry

Použití

34, 43

Šíře role

2 m

Hmotnost

2,80 kg/m2

Tloušťka

2,0 mm

Tloušťka nášlapné vrstvy

0,8 mm

Cena role (nad 40m2): 287,- bez DPH, 347 s DPH / m2

Cena řez (do 40m2): 297,- bez DPH, 359 s DPH / m2

Ke stažení

Extrem 23025

Extrem 23026

Extrem 23028

Extrem 23029

Extrem 23030

Extrem M02

Extrem M03

Extrem M04

Extrem M05

Extrem V01

Formulář pro dotaz k produktu