Výprodej Vinylové podlahy lepené Vinylové podlahy zámkové PVC podlahové krytiny VINYLOVÉ PODLAHY V ROLÍCH Zátěžové PVC Noblesse Extrem - Doprodej Novoflor Standard Novoflor Extra Fatra Dual Gerflor Nerok Gerflor Taralay Initial Homogenní PVC Přírodní linoleum Koberce v rolích Kobercové čtverce Dřevěné podlahy Plovoucí laminátové podlahy Pryžové podlahové krytiny Kamenné koberce Související sortiment

Noblesse Extrem

DOPRODEJ! od 50,-/m2

Podlahová krytina Noblesse Extreme je určená pro nejfrekventovanější a nejnamáhanější komerční prostory jako jsou obchodní domy, výrobní haly, sklady, paneláková schodiště atd. Kromě toho ji lze použít do vybraných průmyslových provozů.

Podlahové krytiny z rodiny Noblesse Extreme neobsahují žádné ftaláty, takže si přímo říkají o instalaci do prostor s důrazem na nejvyšší čistotu, jako jsou nemocnice, školy, školky (případně dětské pokoje).

Noblesse Extreme se řadí do třídy zátěže 34 komerční extrémní / 43 průmyslová nízká a disponuje třídou hořlavosti Bfl-s1.

Samozřejmostí většiny podlah řady Noblesse Extreme je odolnost vůči běžně používaným chemikáliím. Poradí si s bodovým zatížením a v případě jednolité pokládky naprosto bez problémů odolávají i opakovanému přejíždění vozíků a lehkých průmyslových strojů.

Noblesse Extreme se velmi dobře čistí a to i zcela běžnými čisticími prostředky. Ovšem doporučujeme použít specializované čističe na podlahy značky RZ.

Vysokozátěžové PVC Noblesse Extreme dokáže oslovit široké spektrum lidí. V nabídce je mnoho luxusních dekorů - jmenovitě dřevo, kamenina, korek. A každý dekor je nabízen v mnoha luxusních provedeních. To znamená, že můžete mít vše, co si vysníte.

Technické parametry

Použití

34, 43

Šíře role

2 m

Hmotnost

2,80 kg/m2

Tloušťka

2,0 mm

Tloušťka nášlapné vrstvy

0,8 mm

Cena role (nad 40m2): 287,- bez DPH, 347 s DPH / m2

Cena řez (do 40m2): 297,- bez DPH, 359 s DPH / m2

Ke stažení

Extrem 23025

Extrem 23026

Extrem 23028

Extrem 23029

Extrem 23030

Extrem M02

Extrem M03

Extrem M04

Extrem M05

Extrem V01

Formulář pro dotaz k produktu