Výprodej Vinylové podlahy lepené ADORE FLOORS VICEROY Gerflor Creation 30 Gerflor Creation 55 Fatra Vinylové podlahy zámkové PVC podlahové krytiny Přírodní linoleum Koberce v rolích Kobercové čtverce Dřevěné podlahy Plovoucí laminátové podlahy Pryžové podlahové krytiny Kamenné koberce Související sortiment

Vinylové podlahy Praha

Hledáte kvalitní a odolnou podlahu? Máme pro Vás vinylové podlahy. Můžete si vybírat z široké škály krásných dekorů.

Vyberte si podlahu, která je výjimečná tím, že opravdu hodně vydrží, a přesto ji pořídíte za velmi příznivou cenou. Její vlastnosti Vám zajistí protihlukovou a vodotěsnou ochranu, jednoduchou pokládku i vynikající tepelnou vodivost.

Vinylové podlahy mají rozsáhlé možnosti využití, příjemně se po nich chodí, což zajišťuje pohodlný došlap, a navíc nevyžadují žádnou speciální péči a údržbu, stačí klasické čistící prostředky.

Vinylové podlahy se vyrábějí ze stejného materiálu jako PVC, ale často nabízejí věrnější barvu a tvar a zajímavější design. V posledních době se ale rozdíl mezi těmito dvěma druhy PVC rychle zmenšuje a některé PVC se svou kvalitou provedení už teď vinylu v pohodě vyrovnají. Vinylové podlahy z naší nabídky se liší tloušťkou, rozměrem dílců a nášlapnou vrstvou. Informace najdete přímo v popisu produktů.

Vinylové podlahy se hodí k položení na podlahové topení, ale v žádném případě je nelze položit na elektrické podlahové topení!

Tip: Jaký je rozdíl mezi PVC a vinylovou podlahou?

Formulář pro dotaz k produktu