Výprodej Vinylové podlahy lepené Vinylové podlahy zámkové PVC podlahové krytiny Přírodní linoleum Koberce v rolích Kobercové čtverce Dřevěné podlahy Plovoucí laminátové podlahy Pryžové podlahové krytiny Kamenné koberce Související sortiment

Kamenné koberce Praha

Kamenné koberce jsou vhodné nejen pro příznivce přírodních materiálů. Jejich instalace je možná do interiérů i do exteriéru. Dopřejte si luxusní značku koberců Masmostone, která patří ke špičce mezi kamennými koberci na trhu v ČR. Aplikace je díky speciálnímu pojivu možná na svislé i na vodorovné plochy.

Výhodou povrchu z kamenného koberce je odolnost proti mechům, kyselým dešťům i řasám.

Získáte jedinečný protiskluzový i mrazuvzdorný povrch, výborně pohlcuje zvuk a nemění barvu, i když je dlouhodobě vystaven slunci. Můžete si vybrat vlastní dekor, který se Vám líbí a ladí s okolím. Kamenné koberce lze využít v prostorech, které jsou nadměrně namáhány, a přesto si zachovají svoji pevnost.

Tato novinka v oblasti podlahových krytin Vám může s určitostí slíbit dlouhou životnost a bezesporu i moderní nadčasovost. Samozřejmostí je ekologická a zdravotní nezávadnost.

Kamenné koberce jsou největším trendem posledních několika let. A nelze se tomu divit. Nacházíme se totiž v době, kdy táhnou praktické, prosté a zároveň ekologicky nezávadné výrobky. A všemi těmito vlastnostmi kamenné koberce disponují.

Kamenné koberce jsou přírodní, vysoce odolné podlahové krytiny, které skvěle vypadají a dokáží oživit jakékoliv místo ve vašem domě či na zahradě.

Abychom uspokojili poptávku a zároveň udrželi tu nejvyšší kvalitu námi nabízených výrobků, hledali jsme tu nejlepší alternativu na trhu. Trvalo nám to dlouho, déle než jsme si představovali, neboť většina kamenných koberců je značně nekvalitní. Ale pak jsme narazili na kamenné koberce značky Marmostone.

Kamenné koberce Masmostone vznikají z přírodního nebarveného kamení a za pomoci speciálního pojiva se dají aplikovat na vodorovné (Marmostone) i na svislé povrchy (Marmowall). Ačkoliv tyto kamenné koberce nejsou nejlevnější na trhu, troufáme si tvrdit, že patří mezi nejkvalitnější. Životnost těchto kamenných koberců je až 30 let!

Pojivo Marmostone nebělá, jako u konkurenčních materiálů, ani se nevychodí a nevydrolí kamínky. Při aplikaci epoxid nestýká do podkladu, což je hlavním problémem většiny ostatních výrobců, kteří se tento svůj nedostatek dokonce nestydí reklamovat jako výhodu!!! To je stejně absurdní, jako by obsluha v restauraci zákazníkovi přinesla řízek zalitý limonádou s tím, že může být rád, protože se mu to maso před jídlem aspoň promočí a on nebude muset tolik žvýkat!

Frakce kamenných podlah Marmostone jsou 0,7–1,8 mm / 1–4 mm / 3-5 mm / 3-8 mm / 4-8 mm a všechny jsou určené na svislé i vodorovné plochy. Kamínky se dají aplikovat na jakýkoliv podklad a od 2,5 cm jsou samonosné.

V případě zájmu vám namícháme barvu (kamínky) přesně podle vašich představ!

Arabescato

Bardiglio Chiaro

Bergamo

Bianco Carrara

Botticino

Breccia Pernice

Brescia

Brown Royal

Colito

Coto

Damago

Galia

Giallo Mori

Giallo Siena

Gino

Grigio Carnico

Grigio Cenere

Las Vegas

Marone

Milano

Modena

Monte Carlo

Montorfano

Moritz

Moro

Nero Ebano

Occhialino

Radano

Radino

Reto

Rito

Roma

Rosa Baveno

Rosa Corallo

Rosa del Garda

Rosso Levanto

Rosso Verona

Rosso Zandobbio

Saint Tropez

San Remo

Sandino

Sato

Sicilia

Sopoto

Toscano

Vanto

Vector

Vento

Verde Alpi

Vesuvo

Viano

Viper

Vulcano

Formulář pro dotaz k produktu