Výprodej PVC podlahové krytiny Vinylové podlahy Vinylové podlahy zámkové Fatraclick Fatra RS Click Adore Regent Sovereign Přírodní linoleum Koberce v rolích Kobercové čtverce Dřevěné podlahy Plovoucí laminátové podlahy Pryžové podlahové krytiny Kamenné koberce Související sortiment

Vinylové zámkové podlahy neboli plovoucí vinylové podlahy

Pokud hledáte funkční a praktickou podlahu, nahlédněte do naší nabídky vinylových zámkových podlah. Výhodami těchto podlah jsou vysoká odolnost proti vlhkosti a antibakteriální ochrana. Proto se výborně hodí do koupelen, ale i tam kde si hrají děti. Samozřejmostí je zdravotní nezávadnost. Další výhodou je velmi jednoduchá péče. Není potřeba žádné impregnace, plovoucí vinylové podlahy můžete využít i tam, kde máte podlahové vytápění. Klid pro ostatní členy rodiny i pro Vaše sousedy zaručuje vysoká eliminace kročejového hluku. Neklouže a minimalizuje tak riziko zranění. Materiál zaručuje tvrdost, ale i dostatečnou pružnost. Imitace jakéhokoliv dekoru Vám umožní si vybrat tu pravou podlahu pro Váš domov a sladit tak podlahu s interiérem místností.

Vinylové podlahy zámkové se od klasických vinylových podlah liší větší tloušťkou, to ovšem nemá nic společného s jejich kvalitou. Při instalaci s podložkou dokážou eliminovat drobnější nerovnosti. Jsou vhodné i k pokládce do vlhkých prostor. Samozřejmostí vinylových zámkových podlah je potom věrný dekor a jednoduchá instalace.

Vinylové podlahy dělíme podle stupně zatížení (nízká, střední, vysoká). Při výběru vinylové zámkové podlahy je důležitá především nášlapná vrstva – čím vyšší, tím déle podlaha vydrží bez viditelného opotřebení.

Za nejlepší volbu považujeme kolekci Winflex, která nabízí perfektní poměr cena/výkon.

Formulář pro dotaz k produktu