Výprodej Vinylové podlahy lepené Vinylové podlahy zámkové Adore Regent MonarchSP Adore Regent Sovereign Adore Regent SovereignRE Fatraclick Gerflor Creation 55 Solid Clic Gerflor Rigid 40 Acoustic PVC podlahové krytiny Přírodní linoleum Koberce v rolích Kobercové čtverce Dřevěné podlahy Plovoucí laminátové podlahy Pryžové podlahové krytiny Kamenné koberce Související sortiment

Vinylové zámkové podlahy neboli plovoucí vinylové podlahy

Pokud hledáte funkční a praktickou podlahu, nahlédněte do naší nabídky vinylových zámkových podlah. Výhodami těchto podlah jsou vysoká odolnost proti vlhkosti a antibakteriální ochrana. Proto se výborně hodí do koupelen, ale i tam kde si hrají děti. Samozřejmostí je zdravotní nezávadnost. Další výhodou je velmi jednoduchá péče. Není potřeba žádné impregnace, plovoucí vinylové podlahy můžete využít i tam, kde máte podlahové vytápění. Klid pro ostatní členy rodiny i pro Vaše sousedy zaručuje vysoká eliminace kročejového hluku. Neklouže a minimalizuje tak riziko zranění. Materiál zaručuje tvrdost, ale i dostatečnou pružnost. Imitace jakéhokoliv dekoru Vám umožní si vybrat tu pravou podlahu pro Váš domov a sladit tak podlahu s interiérem místností.

Vinylové podlahy zámkové se od klasických vinylových podlah liší větší tloušťkou, to ovšem nemá nic společného s jejich kvalitou. Při instalaci s podložkou dokážou eliminovat drobnější nerovnosti. Jsou vhodné i k pokládce do vlhkých prostor. Samozřejmostí vinylových zámkových podlah je potom věrný dekor a jednoduchá instalace.

Vinylové podlahy dělíme podle stupně zatížení (nízká, střední, vysoká). Při výběru vinylové zámkové podlahy je důležitá především nášlapná vrstva – čím vyšší, tím déle podlaha vydrží bez viditelného opotřebení.

Za nejlepší volbu považujeme kolekci AdoreFloors, která nabízí perfektní poměr cena/výkon.

Formulář pro dotaz k produktu