Výprodej Vinylové podlahy lepené Vinylové podlahy zámkové PVC podlahové krytiny Přírodní linoleum Koberce v rolích Zátěžové koberce Quartz Monte Cristo Corsa Quartier Apollo Strauss Rivoli Spontini Satie Prominent President Nelson Mozart Mendelssohn Master Hercules Fortesse Cambini Bach Altona Primavera Čistící zóny Umělé trávy Kobercové čtverce Dřevěné podlahy Plovoucí laminátové podlahy Pryžové podlahové krytiny Kamenné koberce Související sortiment

Zátěžové koberce

Vyberte si z naší široké nabídky atraktivních zátěžových koberců. Naše koberce vynikají vlastnostmi jako jsou dlouhá životnost a vysoká odolnost k opotřebení povrchu. Jsou vhodné pro komerční využití s intenzivní zátěží, ale i pro zútulnění Vašeho bytu. Lehce se udržují a dobře se čistí. Překvapí Vás svým měkkým povrchem, který umožňuje příjemný došlap. Snižují prašnost v místnosti a udržují teplo.

U nás si můžete vybrat z velkého množství moderních vzorů a barev za skvělé ceny, nyní ještě výhodněji. Potřebujete poradit? Neváhejte se obrátit přímo na nás, rádi Vám s výběrem zátěžového koberce pomůžeme.

UPOZORŇUJEME ŽE VZHLEDEM K SITUACI NA TRHU DOPORUČUJEME DOSTUPNOST A CENU OVĚŘIT.

Formulář pro dotaz k produktu