Výprodej Vinylové podlahy lepené Vinylové podlahy zámkové PVC podlahové krytiny VINYLOVÉ PODLAHY V ROLÍCH Zátěžové PVC Noblesse Extrem - Doprodej Novoflor Standard Novoflor Extra Fatra Dual Gerflor Nerok Gerflor Taralay Initial Homogenní PVC Přírodní linoleum Koberce v rolích Kobercové čtverce Dřevěné podlahy Plovoucí laminátové podlahy Pryžové podlahové krytiny Kamenné koberce Související sortiment

Zátěžové PVC podlahy Praha

PVC vhodné do extrémně namáhaných prostor jako jsou chodby, recepce, obchody, dílny nebo vstupní haly. Zátěžové PVC však můžete použít i v méně namáhaných prostorách, čímž podstatně zvýšíte jeho životnost. Některé produkty z naší nabídky jsou bez phtalátů! Produkty nabízíme v několika šířích (1,5m, 2m, 3m, 4m) a v různém provedení. Všechny důležité informace získáte v popisu produktu.

Zátěžové PVC podlahy jsou nejoblíbenějším typem podlahových krytin již dlouhá léta. Ale v současné době máte na výběr ze opravdu nepřeberného množství moderních dekorů, které imitují nejen klasické dřevěné podlahy ale i další druhy materiálů.

Vysoká odolnost Vám zajistí perfektní řešení pro váš obchod nebo kancelář či dílnu, kde se jsou extrémně namáhané plochy. Tyto podlahy jsou vyráběny s velmi silnou nášlapnou vrstvou. Zátěžové PVC zaručuje jednoduchou instalaci v prostoru, snadno se udržuje a vydrží Vám opravdu dlouhou dobu. S výběrem přímo na míru Vám rádi poradíme, neváhejte se na nás obrátit.

Formulář pro dotaz k produktu